I. Kutyás futóverseny

2019. május 4-én tartotta a KASZÓ Zrt. hagyományteremtő szándékkal az I. Kutyás futóversenyt. Az időjárás ezúttal nem volt kegyes a résztvevőkkel, hiszen a verseny előtti nap nagy mennyiségű csapadék hullott le, így nehezítve az erdei környezetben végigfutó versenypályát. Azonban ez sem tántorította el a jelentkezőket, hogy teljesítsék a távot, és végül Harmath Bence és Lora nevű kutyusa végzett az első helyen nagyszerű idővel! Tekintsék meg a versenyen és a díjátadón készült legjobb képeket itt! (Galériánk folyamatosan frissül!) A felajánlott nyereményeket köszönjük a nagyatádi Eurovetnek, és a nagykanizsai PetPoint áruházaknak!

Gyakran ismételt kérdések

Biztosít-e az üdülő szobaárban fürdőköntöst?

Csak azokban a csomagokban biztosítjuk a fürdőköntös bekészítést, ahol ez kifejezetten fel van tüntetve, egyéb esetben pedig a helyszínen bárki számára bérelhető (térítési díja: 250,- Ft / alkalom).