Erdei elhelyezkedése lévén számolni kell a kullancscsípés veszélyével, így kérjük vendégeinket, hogy elutazás előtt szíveskedjenek gondoskodni maguk és gyermekeik rovarirtó szerrel való ellátásáról, valamint az itt tartózkodás alatt fokozatosan figyeljék bőrüket, ruházatukat.
27. Kaszó Kupa Országos Véreb Fővizsga
A KASZÓ Zrt. és a Magyar Véreb Egylet idén 27. alkalommal rendezte meg Kaszón 2016. feburár 6-7. között a Kaszó Kupát, illetve annak keretén belül az elővizsgát (mesterséges csapán) és a tenyészszemlét.
A versenyen az alábbi eredmények születtek:
I. helyezett Ozvári Zoltán Zemplén Erdei Léda nevű hannoveri vérebével (99 pont),
II. helyezett Márton Attila Töröcske-úti Dalma nevű hannoveri vérebével (93 pont).
A többi munka nem volt értékelhető, vagy veresneyn kívül zajlott. További résztvevők:
Lengyel Andor Szentpéterföldi Aida nevű hannoveri vérebével,
Pál János Blood Hann Bay Emily nevű bajor hegyi vérebével,
Vereczkey Bálint Szentpéterföldi Aba nevű hannoveri vérebével,
Rafal Malec Cantoz Ivetkincho Dvora nevű bajor hegyi vérebével (93 pont).
Gratulálunk a munkákhoz!
Gyakran ismételt kérdések
Rólunk mondták
Horváthné H Zsuzsa – 4 csillag
2017. július 26.
Csak az étterem miatt nem írok kiválót!!!!!!!!!!!!
Semmi vadételt nem tudtunk enni, mert nem volt. A kiszolgálás kritikán aluli, a felszolgálók biztos nem ezt tanulták. A desszertet egyszerűen elfelejtették, nem kaptuk meg. Az asztalok nem voltak leszedve, pedig nem sok vendég volt, bírható lett volna ez a tempó.
Kár érte! :(

