I. Kutyás futóverseny

2019. május 4-én tartotta a KASZÓ Zrt. hagyományteremtő szándékkal az I. Kutyás futóversenyt. Az időjárás ezúttal nem volt kegyes a résztvevőkkel, hiszen a verseny előtti nap nagy mennyiségű csapadék hullott le, így nehezítve az erdei környezetben végigfutó versenypályát. Azonban ez sem tántorította el a jelentkezőket, hogy teljesítsék a távot, és végül Harmath Bence és Lora nevű kutyusa végzett az első helyen nagyszerű idővel! Tekintsék meg a versenyen és a díjátadón készült legjobb képeket itt! (Galériánk folyamatosan frissül!) A felajánlott nyereményeket köszönjük a nagyatádi Eurovetnek, és a nagykanizsai PetPoint áruházaknak!

Kaszó

Aktuális: 11 °C
Felhős

Programajánló

2019. november 23.
A kaszói Ökocentrum szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt adventi készülődésére, mely során a résztvevők többek között karácsonyfadíszeket és adventi koszorút is készíthetnek természetes erdei alapanyagokból. Program kezdete: 14-17 óráig,...

Gyakran ismételt kérdések

Van-e lehetőség helyi túravezetésre?

Igény esetén helybeli túravezető áll vendégeink rendelkezésére. Kérés esetén elérhetőségét szívesen rendelkezésre bocsátjuk.

Rólunk mondták

Horváthné H Zsuzsa – 4 csillag

2017. július 26.
Csak az étterem miatt nem írok kiválót!!!!!!!!!!!!
Semmi vadételt nem tudtunk enni, mert nem volt. A kiszolgálás kritikán aluli, a felszolgálók biztos nem ezt tanulták. A desszertet egyszerűen elfelejtették, nem kaptuk meg. Az asztalok nem voltak leszedve, pedig nem sok vendég volt, bírható lett volna ez a tempó.